EST l ENG l RUS
Web2
Tooted
Web2
MOTOTEHNIKA KATALOOGID
Web2
INFO JÄRELMAKS
Web2
MOPEEDAUTO
Web2
Motoservice
Web2
Firmast
Web2
Kontakt ASUKOHT
Web2
 

Web2 Bigbank Järelmaks
Web2
Web2 LHV Järelmaks
Web2
Web2 Saare Kalur Järelmaks
Web2
Web2 Abiks rehvi valimisel
Web2
Web2 NÕUDED REGISTRISSE KANTUD MOPEEDIDELE KUNI 01.07.2012
Web2
Web2 ROLLERITE VÕISTLUSTINGIMUSED 2012
Web2
Web2 CF Moto Eesti
Web2
Web2 Meteor kolvid
Web2
Web2 Rollerijuhi meelespea
Web2
Web2 Rolleriliiga 1. etapp- Muhu saarel Autofrend race 2011
Web2
Web2 Rolleriliiga 2. etapp- Saku Suursõit 2011
Web2
Web2 Rolleriliiga 3. etapp- Aravete Kardirada 2011
Web2
Web2 Rolleriliiga 4. etapp- Võidusõit Jõgeva Treff 2011
Web2
Web2 Rolleriliiga 5.etapp Rapla kardirajal Supermoto 2011 raames
Web2
Web2 ROLLERI LIIGA 2011 Tehnilised tingimused
Web2
Web2 ROLLERI LIIGA 2010
Web2
Web2 Muhu etapi fotod 2010
Web2
Web2 Kogupere TEHNIKAPÄEV
Web2
Web2 ROLLER VS. VÕRR 2009

 

ROLLERI LIIGA 2010

Print Prindi

28.dets.2009a Viljandis toimunud korraldustoimkonna koosistumisel otsustati korraldada Eestis 2010a rolleri võidusõidusari. Nõupidamisel osalesid üle Eesti suurimad rollerimüüjad: Mulgi Motoäri, Motohobi, Stenolink, AP Motors Baltic, Autofrend, Pärnu Motopood.

Esimene etapp toimus 27.märtsil Viljandi linnatänavatel, korraldajaks oli Mulgi Motoäri. Vaata üritust siit: http://www.youtube.com/watch?v=hKV3UZkfGPo

Ja võistluste tulemused leiad siit: http://mulgimotoari.ee/et/component/content/article/38/621-vorrivoidusoidu-ja-rolleri-liiga-2010-i-karikaetapp-viljandi-vanalinna-voidusoit-tulemused

 Rolleri Liiga 2010 V etapp tulemused. Malossi Race 2010. Korraldaja Muhu Motoklubi

Võitjad olid järgmised:

2 takti klass

 

Jrk. nr Number Nimi Sõiduk Punkte Koht
1 88 Andree Palang Hiina 2 takti
 
12p 1
2 11 Markus Pruul (Autofrend) MBK Booster Rocket 10p 2
3 82 Hans Richard Parik Peugeout Buxy 9p 3
4 6 Rasmus Sepp (Mulgi Motoäri)
 
Yamaha Aerox
 
8p 4
5 5 Harri Siigur Piaggio ZIP 7p 5
6 7 Andrei Kutsõk Aprilia SR 6p 6
7 2 Veiko Lembinen (Mulgi Motoäri)
 
 Kymco People 5p 7
8 64 Mati Kallaste  Beta ARK 4p 8
9 8 Herko Eespere CPI Popcorn 3p 9
10 13 Mehis Elmi (Autofrend)  Kymco YUP 2p 10

 

 4 takti klass

 

Jrk. nr Number Nimi Sõiduk Punkte Koht
1 12 Jaan Kaunissaar(Autofrend)  China Force 1 12p 1
2 14

Janek Tanbaum

Baotian BT49QT-20B2 10p 2
3 15 Anti Kaldoja (Motohobi) Kingway Coliber FARTT 9p 3

 

 Üldarvestuses 2 takti

 

Koht Number Nimi Sõiduk Punkte
1 82
 
Hans-Richard Parik
 
Peugeot Buxy
 
44p
2 11 Markus Pruul (Autofrend) MBK Booster Rocket 41p
3
 
6
 
Rasmus Sepp (Mulgi Motoäri) Yamaha Aerox
 
39p
4
 
88
 
Andree Palang (Camex)
 
Piaggio ZIP / Hiina 2 takti
 
38p
5 7 Andrei Kutsõk Aprilia SR 27p
6
 
2 Veiko Lembinen (Mulgi Motoäri) Kymco People 26p
7
 
32 Ilmar Luusenberg   21p
8 13 Mehis Elmi (Autofrend) Kymco YUP 18p
9 3 Raevo Suigussaar Beta ARK 12p
10 64 Mati Kallaste Beta ARK 10p
11
 
46 Denis Minjakov Aprilia SR 10p
12 4 Henry Jõemees (Velt Motocenter) SYM Jet Sport 9p
13 5 Harri Siigur Piaggio ZIP 7p
14
 
68 Ivanov Deniss Italjet 4p
15 8  Herko Eespere  CPI Popcorn 3p
16 33 Rait Leinus Aprilia SR 3p
17 10 Kevin Aarela Gilera Stalker 2p
18 66 Marten Lillemäe Beta ARK 1p
19 1 Henry Vassenberg Yamaha Neo's 1p
20 99 Rainer Lutter Gilera Runner 1p
21 96 Steven Madisson Aprilia SR50R 1p

 

 Üldarvestuses 4 takti

 

Koht Number Nimi Sõiduk Punkte
1 15 Anti Kaldoja (Motohobi) Kingway Coliber FARTT 52p
2 12 Jaan Kaunissaar China Force1 48p
3 14 Janek Tambaum (Stenolink Motokeskus) Baotian BT 49QT-20B2 40p
4 777 Rein Kessler (Viljandi Motokeskus) Hiina 4 takti 30p
5 8 Aleksander Kullamaa   9p
6 45 Viktor Maltšik Baotian BT49QT-9 7p
7 9 Märt Oden (Motohobi) Kingway Coliber FARTT 6p

 

 Rolleriliiga VÕIDUSÕIDUKALENDER:

  1. 27. Märts. (Viljandi vanalinna sõit, võrridele ja rolleritele)
  2. 19. Juuni. ( Saku etapp võrridele ja rolleritele)
  3. 17-18. Juuli. (Abja Kiirus ja Vana Kuivati ring võrridele ja rolleritele)
  4. 31. Juuli. ( Jõgevatreffi võrrivõidusõit Jõgeval koos rolleritega)
  5. 14. August . ( Võidusõit võrridele ja rolleritele Muhu saarel) - Autofrend OÜ korraldab . Autofrend osaleb ka oma tiimiga kõikidel 2010a etappidel. http://www.abjatehnikaring.com/news.php?extend.64

Broneeritud võistlusnumbrid ( NR 1 - 100):

1 - Henry Vessenberg (Yamaha Neo`s)

2 - Veiko Lembinen (Kymco People) Mulgi Motoäri Team

3 - Raevo Suigussaar (Beta Ark)

4 - Henry Jõemees (SYM Jet Sport)

6 - Rasmus Sepp (Yamaha Aerox) Mulgi Motoäri Team

8 - Sander Kukk (Beta Ark)

11 - Markus Pruul (MBK Booster) Autofrend Team

12 - Jaan Kaunissaar (China Force 1) Autofrend Team 4 takti

13 - Mehis Elmi (Kymco Yup) Autofrend Team

14 - Stenolink Motokeskus 4 takti
 

15 - Motohobi Racing Team 4 takti

18 - Kevin Amon (Gilera Runner)

64 - Mati Kallaste (Beta Ark)

67 - Andree Palang (Piaggio Zip)

69 - Albert Valge (Yamaha Aerox)

77 - Marek Tsernjavski (Yamaha Jog-R)

82 - Hans-Richard Parik (Peugeot Buxy)

88 - Camex Team

96 - Steven Madisson (Aprilia SR50R)

99 - Rainer Lutter (Gilera Runner)

100 - Rait Leinus (Aprilia SR)

Võistlustingimustest ja korraldusest loe alljärgnevalt: /index.php?page=70

 

 
Web2
Autofrend OÜ Talli 2 Kuressaare 93815 Tel: 453 1212 info@autofrend.ee
Web2