EST l ENG l RUS
Web2
Tooted
Web2
MOTOTEHNIKA KATALOOGID
Web2
INFO JÄRELMAKS
Web2
MOPEEDAUTO
Web2
Motoservice
Web2
Firmast
Web2
Kontakt ASUKOHT
Web2
 

Web2 SNOWDOG
Web2
Web2 MOTOKAUBAD
Web2
Web2
ATV-d
Web2
LINHAI
Web2
ATV Lisavarustus
Web2
ATV Tööriistad
Web2
ROLLERID
Web2
Mootorrattad ja krossikad
Web2
Rollerite, motikate lisavarustus
Web2
MOOTORID
Web2
VARUOSAD
Web2
Web2 HAAGISED-BRENTEX
Web2
Web2 CF MOTO
Web2
Web2 SOOJUSKIIRGUR AHJUD
Web2
Web2 YAMAHA
Web2
Web2 REHVID
Web2
Web2 SÕIDUVARUSTUS (Kiivrid, Riided, Kaitsmed...)
Web2
Web2 AUTOVARUOSAD
Web2
Web2 XENON JA LED TULED
Web2
Web2 AKUD
Web2
Web2 Lumepuhurid
Web2
Web2 MÜÜGIS OLEV KASUTATUD JA UUS TEHNIKA
Web2
Web2 ELEKTRI JALGRATTAD , ROLLERID, LASTE ATV
Web2
Web2 Uudised

 

Tooted

Print Prindi
  «« Tagasi
 

Nimetus:
Linhai ATV M150 T3b 2x4 TÄNAVALEGAALNE!  
Hind (EUR): 2890  
Soodushind (EUR): 2490  
UUS KAUP! NB! TÄNAVALEGAALNE! B-kat juhilubadega! Linhai maastikusõidukid on tuntud vastupidavuse poolest ja mudel M150 ei ole erand. See usaldusväärne, hoolduse poolest vähenõudlik masin on väga mitmekülgne ja kasutatav paljudel eesmärkidel: metsas, maakodus, töötamisel, matkal või lihtsalt ühest kohast teise sõitmiseks. See üllatab Teid alati praktilisuse ja vähenõudlikkusega ning pakub seejuures ka rohkelt sõidurõõmu.
Tänu kompaktsetele mõõtmetele, kergusele, headele sõiduomadustele ja juhitavusele on Linhai M150 usaldusväärne partner mitte ainult täiskasvanutele, vaid ka noortele ja lastele alates 13. eluaastast. Tugevad pakiraamid ees ja taga, mugav juhtimine ja hea maastikuläbivus – Linhai M150 on hea lahendus tööks ja vabaks ajaks, rõõm kogu perele. Tugev konstruktsioon, võimas neljataktiline mootor, atraktiivne meeldiv kujundus ja LED-tehnoloogia – Linhai M150 on tänapäeva turul kõige läbimõeldum ja moodsam oma klassi maastikusõiduk.
Töökindel neljataktiline mootor
Õhkjahutusega ühesilindriline SOHC-l on piisavalt jõudu tööks, matkadeks ja lõbusõitudeks. Mootori kütusekulu on väga väike, hoolduskulud madalad, mugav elektriline käivitamine ei vaja õhuklapi kasutamist. Mootoriga on ühendatud lihtsalt käsitsetav tagurpidi käiguga automaat käigukast. Veojõud kantakse tagaratastele üle tugeva ja vastupidava kettülekandega. Avariiolukorra puhuks on sõidukil sõiduturvalisust suurendav töökindel süütekatkestuskaitse.
2×4 ajam
Liigendvõlliga ülekantav pidev tagarattavedu kindlustab piisava veojõu kõigis tavatingimustes ja saab hakkama ka raskemal maastikul. Selle eelis on jõuülekande tehniline vähe nõudlikkus ning ühtlasi töökindlus ja masina soodne hind. Kurnavamaks tööks, järskude tõusude ületamiseks ja raskete haagiste veoks on juhi käsutuses tõhus jõuülekande reduktor.
Tugev veermik
Jäik ja tugev madala raskuskeskmega veermik tagab hea maastiku läbitavuse, suurepärase stabiilsuse ja lihtsa juhitavuse; suure vedrukäiguga esirataste sõltumatu vedrustus kindlustab sõidumugavuse ja aitab parandada läbitavust. Töökindlatel piduritel on piisavalt jõudu sõiduki turvaliseks peatamiseks.
Kaasaegne valgustus
Mudeli M150 atraktiivset kujundust ilmestavad kaasaegsed valgustusseadmed. 16-dioodilistes suure valgusjõuga tagatuledes on kasutatud LED tehnoloogiat koos kvaliteetse optikaga, mis tagab kõrgel tasemel passiivse ohutuse; teed sõiduki ees valgustab paar suurepinnalisi sertifitseeritud esilaternaid.
Multifunktsionaalne LCD näidikuplokk
Sinise alusvalgustusega armatuurlaud ülevaatliku ja hästiloetava multifunktsionaalse LCD näidikuplokiga annab juhile kogu olulise informatsiooni. Sellel on digitaalne kiirusemõõdik, digitaalne pöörete lugeja, läbisõidumõõdik, päevase läbisõidu näidik, mototundide näidik ja digitaalne kütusenäidik. Ei puudu ka valitud käigu, vabakäigu ja tagurpidikäigu näidik ning kaugtulede kontroll-lamp.
Rikkalik varustus
Vaatamata erakordselt soodsale hinnale on Linhai M150-l atraktiivne põhivarustus: massiivne esistange, eesmine ja tagumine pakiraam, firmarehvid, täismõõdulised astmelauad. Varustusse kuuluvad ka süütekatkestuskaitse, LED tagatuled ning praktiline suunatulede ja tagurpidikäigu akustiline signalisatsioon.

 
Mootor:
4-taktiline, 1-silindriline, SOHC  
Laoseis:
MÜÜDUD! ATV SAADAVUS JA MÜÜK KOKKULEPPEL!  
Liising:
Teenust pakub LHV, Bigbank Järelmaks ja AS Saare Kalur. Tutvu teenuse tingimustega kaupmehe klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga.  
Rehvi mõõt:
Ees: AT21 x 7-10 Taga: AT22 x 10-10  
Värvus:
Must või Valge ATV  
Kaal (kg):
190kg  
Mootori käivitamine:
Elektriline  
Kandevõime:
Vedrustus: Ees: Sõltumatu MacPherson tüüpi astmeliselt reguleeritav; Taga: Sõltuv astmeliselt reguleeritav  
Käigukast:
Automaatne CVT koos tagurpidikäiguga. F-edasi/N-neutraal/R-tagurpidi  
Võimsus:
5.5 kW (7.5 hp) / 7000 rpm  
Hind: EUR
Sissemakse: %
Periood: kuud
Laenusumma: EUR
Sissemakse: EUR
Kuumakse: EUR
Tellimine
 
Web2
Autofrend OÜ Talli 2 Kuressaare 93815 Tel: 453 1212 info@autofrend.ee
Web2